Web Tasarım

KirliSepetim Ajans

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Web Tasarım Nedir ?

Bizim için Web Tasarım müşterinin hayal gücünü, beklentisini, yaşam stilini, ürünlerini, hatta kendine ait bilgilerini dünya çapında ve Global Pazarda yayınladığı dünyanın bir ucundan başka bir ucuna başka bir kişiye ulaştıra bilme meteryali olarak görüyoruz. 90’lı yıllara kadar internet siteleri sadece kurumsal kimlik olarak kullanırken günümüzde kişisel, sanal pazar, blog, sosyal medya, haber ve bülten takibi, hatta alışveriş olarak hitlerimiz arasındadır.

Video, fotoğraf, Ses kaydı, Metim gibi tüm görsel ve işitsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar World Wide Web (kısaltışmış hali  www veya  Günümüz dilinde Web) sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web  Tasarım sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

KirliSepetim Ajans olarak uzman ekibimiz Web Tasarım alanında kendini geliştirmiş ve kendini müşterilerimizin kurumsal kimliklerini, hayallerini ön plana çıkarmaya adamıştır. Daha modern ve kaliteli tasarımlar ile verdiğimiz hizmette müşterilerimizi 1 adım öne taşımak en temel kuralımızdır.

Web Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Bu konu başlığında öncelikle Web Tasarım bir Meslektir. Bu işi hobi için yada ek gelir olarak yapan kişilerden değil de web tasarım konusunda kendini gelirştirmiş ve meslek edinmiş tasarım referanslı kişilerle çalışmasını tavsiye ederiz. Öncelikle tasarlayacağınız sitede kalitesiz düşük çözünürlüklü, soluk, renksiz yada Google Robotu okumak bile istemiyeceği renklerden kaçının ve  grafikler kullanmayın. Kalitesiz olan hiçbir materyali kullanmayın. Bu sitenizin görünümünü ve Google web tasarım üzerindeki ROBOT taramasını zedeler. Buna şöyle bir örnek vereyim; Her gün işe giderken çukurlu dağılmış arabanıza ve size zarar veren bir yolumu kullanmak istersiniz yada tertemiz asfalt mı işte google robot sistemide bu şekilde tasarladığınız Web sitelerinizi analiz süzgecinden geçirir. Herkesin güncel olarak kullandığı fakat çoğumuzun açılımını bilmediğimiz  World Wide Web (kısaltışmış hali  www veya  Günümüz dilinde Web) olarak bilinir. Web türkçe olarak Ağ anlamına gelen ve Web Tasarım kelimesi ortaya çıkmıştır. Yani ağ tasarımı bizim için ağlarımızı analiz ve optimizasyon sürecinde hızlı ve etkili bir sonuç almamızı isteyecek belli koşul ve kaideler belirlemiştir. Nedir? Bu koşullar şöyle, temel unsurları birlikte bi inceleyelim;

Web Tasarım için sayfalarınızda Fireworks yada Photoshop üzerinde projeler hazırlayıp Dreamweaver yardımı ile  WEB sistemine dönüştürün. İleride faydasını kesinlikle analizlerinizde anlayacaksınız,

Sayfalarınızda yanar dönerli Banner veya  saçma sapan LOGO amatör durmasın diye ikinci el pazarı gibi bulduğunuz web sitelerden topladığınız banner, makale, eklenti ile doldurmayın unutmayın ki sizden önce yapılanı kopyalarsanız Kopyaladığınızın ekmeğine bal sürmüş olacaksınız.

Web Tasarım

Başlangıc Paketi

850 TL
Üst menülerinizde 3 ile 5 adet kategori

Ana sayfa Eklentileri

Kurum Bilgilerini içeren, hakkımızda bölümü

Fiyat listeniz için tablo seçeneği

İletişim formunun yer aldığı iletişim bilgileri

Ana sayfanıza ve size özel 3 adet banner

Seo uyumlu geliştirilebilir sayfa dizaynı

Sol menü seçeneği

Ek menü seçenekleri

5/24 İletişim

Güvenlik ve Lisanslı Yazılım
İletişim İçin Tıklayınız

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.